MİMARLIK

CE’s, mimarlık ofisi olarak Londra, İngiltere ve İstanbul, Türkiye merkezli olup, Birleşik Krallık,  Türkiye ve dünya genelinde mimarlık ve iç mimarlık hizmetleri sunmaktadır. İç mimarlık ve mimarlık alanında geniş bir yelpazede hizmet veren CE’s, Londra ve İstanbul’daki ofisleriyle dünya genelinde çeşitli ülkelerde faaliyet göstermektedir.

 

CE’s, ilk tasarımdan anahtar teslimine kadar kapsamlı mimarlık ve iç mimarlık hizmetleri sunmaktadır. Her aşamada profesyonel çözümler sağlayarak projelerinizi başarıyla hayata geçirmektedir.

 

CE’s, sahip olduğu tecrübe ve akademik birikim ile birlikte özgün fikirler ışığında, ilham verici tasarımlarla dünyada izler bırakmayı hedeflemektedir.

Mimarlık Hizmetleri

Bir mekanın oluşması için gerekli olan tüm süreçlerde tarafımızca mimarlık hizmetleri sağlanmaktadır. Bu hizmetler mekan üretim sırasına göre aşağıda açıklanmıştır.

Konsept
Proje

Tasarımların taslak düzeyinde, iki boyutlu çizimlerle ve üç boyutlu görsellerle ifade edildiği projedir.

Uygulama Projesi

Konsept projede yer alan tasarımların detaylandırıldığı, iki boyutlu çizimlerle ve üç boyutlu görsellerle ifade edildiği, uygulama için hazırlanan projedir.

Satın Alma Yönetimi

Projenin hayata geçirilmesi için gerekli olan ürün ve hizmetlerin satın alma sürecinin yönetilmesidir.

Uygulama Yönetimi

Uygulama projesi esas alınarak yapısal üretim sürecinin yönetilmesi ve projenin hayata geçirilmesidir.

mimarlık Proje Aşamaları

Projeler

Detaylı Bilgi İçin İletişime Geçin!

Beyan

Projelerimizin tamamının yasal hakları, ulusal ve uluslararası Fikir ve Sanat Eserleri Kanunları çerçevesinde korunmakta olup, tarafımıza aittir.

Projelerimizdeki aydınlatma, dekorasyon ve hareketli mobilyaların seçimleri tarafımızca yapılmış olup, tasarımları tarafımıza ait değildir.

Tarafımızla paylaşılan mimari proje ve ilgili tüm dokümanlar, Ces Mimarlık ve İnşaat A.Ş. ve Ces Design Ltd tarafından gizlilik içerisinde korunmaktadır ve üçüncü taraf kişilerle veya kurumlarla paylaşılmamaktadır.