E&B Evi

Künye

İçerik

Etiler’de bulunan E&B Evi iki katlı bir yerleşime sahiptir. Kullanıcı ihtiyaçlarına uygun olarak, konutun potansiyelini ortaya çıkarmak için tasarımlar yapılmıştır.

Konutun giriş katında kullanışlı bir yaşam ve yemek alanı planlanmıştır. Doğal ahşap kaplamalı bir kütüphane ve lake cilalı bir televizyon ünitesi gibi öğeler yaşam alanına eklenmiştir.

Konutun zemini açık tonlarda lamine parke ile kaplanarak mekânın ferah görünmesi sağlanmıştır. İki katı birbirine bağlayan ahşap basamaklı limon kiriş merdiven, basamak altı LED ışıkları ve cam korkulukları ile birlikte mekânın karakteristik unsuru olarak öne çıkmaktadır. Mutfak dolaplarında geniş depolama alanları sağlanmış ve ahşap ile kahve vizon renkleri tercih edilmiştir. Ayrıca, uyumlu bir görünüm için yakın tonlarda seramikler seçilmiştir.

Alt katta bulunan genç odasında; çalışma masası, gizli yazıcı bölmesi, gizli komodin ve depolama alanları içeren bütüncül bir dolap tasarlanmıştır. Giriş alanında çift yönlü kullanılabilen geniş bir portmanto bulunmaktadır. Çatı katındaki odalarda giyinme odası ve çamaşır odası için alanlar oluşturulmuştur. Bu geniş depolama alanlarında pratik çözümler sunulmuştur. Banyolarda, pastel tonlarda seramikler ve dolaplar kullanılarak, sade ve etkileyici bir tasarım elde edilmiştir.

Verilen Hizmetler