Hakkımızda

Ceren Kolan Şentürk ve Dr. Efe Can Şentürk tarafından 2015 yılında kurulan CE’s, mimarlık ve akustik danışmanlığı hizmetleri sunan Londra ve İstanbul merkezli küresel bir mimarlık stüdyosudur. CE’s Birleşik Krallık ve Türkiye başta olmak üzere dünyanın çeşitli bölgelerine hizmet vermektedir.

Mimari akustik bölümünde doktora derecesine ve çevresel tasarım bölümünde de yüksek lisans derecesine sahip deneyimli ekibi faaliyet gösterilen her alanda özenle hizmet vermektedir. CE’s, sahip olduğu mesleki tecrübe, akademik birikim ve profesyonellikle; özgün fikirler ışığında, ilham verici tasarımlarla dünyada izler bırakmayı hedeflemektedir.

Bugüne kadar; mimarlık alanında 40’ın üzerinde proje ve akustik danışmanlık alanında da 650’nin üzerinde çalışma başarı ile tamamlamıştır. Ticari faaliyetler, İngiltere ve Galler’de Ces Design Ltd ünvanı ile yürütülmekte olup, Türkiye’de Ces Mimarlık ve İnşaat A.Ş. ünvanı ile sürdürülmektedir.

Yetkinliklerimiz

Mesleki Tecrübe
% 0
Akademik Birikim
% 0
Profesyonellik
% 0

Ekibimiz

Yüksek Mimar

Lisans eğitimini; Bahçeşehir Üniversitesi, Mimarlık ve Tasarım Fakültesi, Mimarlık Bölümü’nde, yüksek lisans eğitimini; İngiltere’de yer alan, Bath Üniversitesi, Çevresel Tasarım Bölümü’nde tamamlayan Ceren Kolan Şentürk, İstanbul’da yer alan çeşitli üniversitelerde Öğretim Görevlisi unvanıyla dersler vererek akademik kariyerini geliştirmiştir. Sahip olduğu bilgi ve tecrübe birikimlerini kurucusu olduğu CE’s bünyesine katarak meslek hayatına devam etmektedir.

Doktor Mimar

Lisans eğitimini; Bahçeşehir Üniversitesi, Mimarlık ve Tasarım Fakültesi, Mimarlık Bölümü’nde, yüksek lisans eğitimini; Yıldız Teknik Üniversitesi, Yapı Fiziği Bölümü‘nde ve doktora eğitimini Mimar Sinan Güzel Sanatlar Üniversitesi, İç Mimarlık Bölümü’nde tamamlayan Dr. Efe Can Şentürk, İstanbul’da yer alan çeşitli üniversitelerde Öğretim Görevlisi unvanıyla dersler vererek akademik kariyerini geliştirmiştir. Sahip olduğu bilgi ve tecrübe birikimlerini kurucusu olduğu CE’s bünyesine katarak meslek hayatına devam etmektedir.

Yüksek Mimar

Lisans eğitimini; Gebze Teknik Üniversitesi, Mimarlık Fakültesi, Mimarlık Bölümü’nde tamamlayan ve yüksek lisans eğitimini; Yıldız Teknik Üniversitesi, Yapı Fiziği Bölümü’nde tamamlayan Tuğba Atsız, sahip olduğu bilgi ve tecrübe birikimini CE’s ekibinde yer alarak geliştirmeye devam etmektedir.

Mimar

Lisans eğitimini; Bahçeşehir Üniversitesi, Mimarlık ve Tasarım Fakültesi, Mimarlık Bölümü’nde, tamamlayan Öykü Dorum, sahip olduğu bilgi ve tecrübe birikimini CE’s ekibinde yer alarak geliştirmeye devam etmektedir.